O nas

Jesteśmy placówką
przyjazną pacjentowi

Przychodnia Specjalistyczna WN Medica to nowe miejsce na medycznej mapie Szczecina.

wn medica zespol
Więcej o nas

Co nas wyróżnia?

 1. Szeroki wachlarz usług

  Przeprowadzamy badania medycyny pracy - badania wstępne, badania okresowe, badania kontrolne, badania wysokościowe, badania uczniów; badania kierowców w tym badania kierowców zawodowych. Przeprowadzamy również badania psychologiczne kierowców oraz operatorów.

 2. Konsultacje lekarskie

  Przeprowadzamy konsultacje lekarskie - konsultacje internistyczne, konsultacje pediatryczne, konsultacje ortopedyczne. Wyróżnia nas holistyczne podejście do leczenia pacjentów.

 3. Pomoc przy skutkach Covid-19

  Prowadzimy rehabilitację oddechową po Covid-19, terapie stresu, konsultacje psychologiczne, mediacje i wiele innych. 

 4. Współpraca z prywatnymi placówkami

  Świadczymy usługi medyczne dla pacjentów z ubezpieczeniem Enel-Med i HMS.

 5. Wysoka jakość usług

  Oprócz konkurencyjncyh cen zapewniamy jakość, szybkie terminy i dobrą atmosferę.

Co sądzą o nas
nasi pacjenci???

Zapoznaj się z opisami zebranych doświadczeń naszych pacjentów, które odzwierciedlają zaangażowanie całego zespołu WN Medica w opiekę nad naszymi pacjentami.

Dołącz dziś do naszego grona!

  Największym plusem tego miejsca jest moim zdaniem fakt, że chyba jako jedyni w Szczecinie wiedzą jakie konkretnie badania są potrzebne na dane stanowisko, a w razie wątpliwości wiedzę są w stanie poprzeć odpowiednimi źródłami, w przeciwieństwie do konkurencji, która próbowała mnie naciągnąć na dodatkowe zbędne badania na przykład u okulisty itp. Cenowo też rewelacja - na ten moment 1/3 (!) cen oferowanych przez największe szczecińskie konkurencje. Bardzo krótki czas oczekiwania na termin przyjęcia i punktualność, a oprócz tego naprawdę miła obsługa w recepcji i lekarze, którzy zdecydowanie łamią przykry stereotyp przychodni medycyny pracy :-).

  Świetne miejsce. Zadzwoniłam zachęcona opiniami z google. Zależało mi na czasie. Bardzo uprzejmy personel, uśmiechnięty i miły. Zadzwoniłam (bardzo mila Pani w rejestracji) tego samego dnia miałam badanie - w ciągu godziny wszystko było załatwione. W miłej przyjemnej atmosferze, bez nadęcia czy krzyków. Badania wstępne naprawdę przystępne cenowo. Serdecznie polecam i będę wracać jeśli będzie taka potrzeba! Oby więcej takich miejsc! Super !

  Bardzo dobre podejście do klienta. Wszystkie badania na miejscu. Krótki czas oczekiwania na wizytę. Pełna wiedza jakie badania są potrzebne do wykonania na dane stanowisko. Kontakt telefoniczny pełen profesjonalizm. Jeśli linia jest zajęta oddzwonią. Obsługa na recepcji zawsze uśmiechnięta. Polecam.

  Tak życzliwych dziewczyn w recepcji nie spotkałem nigdzie nikt w tej przychodni nie siedzi "za karę", wydaje się że każdy kto tam jest sumiennie wykonuje powierzone mu zadania. Polecam.

  Wspaniała profesjonalna obsługa na najwyższym poziomie. Gorąco polecam - GREEN VALLEY Energie Odnawialne

W cenie badań kierowcy jest badanie poziomu glukozy.

Trzy godziny przed badaniem nie należy spożywać posiłków i pić słodkich napojów.